World Forger Kimdir? Kimin Nesidir? - Kurgu Dünya

World Forger Kimdir? Kimin Nesidir?

World Forger, Perpetua’nın ilk oğludur ve Montör ile Anti Monitör’ün kardeşidir.  World Forger varlıkların korkuları ile evrenler yaratmak amacı ile ortaya çıkmış üstün bir varlıktır.

World Forger’in Geçmişi

World Forger olarak bilinen Alpheus, Perpetua’nın ilk oğlu Anti-Monitor ve Monitör‘ün kardeşidir. Alpheus, Multiverse’de ki varlıkların Korku ve Düşünceleri ile evrenler yaratmak için yaratılışın karanlığına gönderildi. En istikrarlı evrenler yaratılışın üst katmanlarına Yerleşecek, Ve dengesiz olanlar ise Yıkım Tanrısı Barbatos Tarafından yok edilecekti. Yok olan Evrelerin enerjisi ise World Forger’a geri dönecekti.

Perpetua‘nın Source Wall’a hapsedilmesin’den sonra Multiverse yeniden başlatıldı ve World Forger, Barbatos tarafından öldürüldü, ardından Barbatos Alpheus‘un yanlış biçimlendirilmiş ve hatalı evrenlerin yaratılışın üst katmanlarına ulaşmasına izin vererek World Forger‘in dengesini bozmuştur. Nihayet World Forger geri dönüp Barbatos‘u yendikten sonra 6. boyutta yenileme yapmıştır. Source Wall‘ın yıkılmasından ve Perpetua‘nın serbest kalmasından sonra Alpheus mevcut Multiverse’nin halklarını kurtarmak için sonsuz sayıda mükemmel adaletli evrenler yaratmıştır.

World Forger’in Ekipmanları

Kozmik Çekiç / Tırpan: Alpheus’un fikirden madde üretmek ve evrene dahil etmek için kullandığı bir silahtır. Element X: Evrenin en saf metalidir , Alpheus’un Yarattığı herhangi bir maddeyi şekillendirebilecek bir elementtir.

World Forger Kimdir? Kimin Nesidir? - Kurgu Dünya

World Forger Kimdir? Kimin Nesidir?

World Forger’ın Güçleri

Telepathy: Word Forger, varlıkların düşüncelerini görebilir, bilebilir, okuyabilir.

Telekinesis: Düşünce gücüyle maddeleri kullanabilir, şekillendirebilir.

Shape Change: World Forger, şekilsizdir ve istediği şekle girebilir.

Teleportation: Evrensel ve ya Boyutsal düzeyde ışınlanabilir.

Spirit / Body Manipulation: Ruhları ve bedenleri kontrol edebilir.

Reality Warping: Gerçekliği şekillendirebilir. / değiştirebilir.

Son Olarak

World Forger, Multiversal ve 6. boyut varlığıdır. Zaman, ve hız gibi kavramları aşmasıyla birlikte gerçekliğe el atabilecek düzeyde bir varlıktır.

Daha Fazla İçerik
İzlenmesi Gereken DC Animasyonları - En İyi 10 - Kurgu Dünya
İzlenmesi Gereken DC Animasyonları – En İyi 10